Jak podarować alkohol?
Zakupy

TOP sprawdzone pomysły na prezenty dla mężczyzn

Szukasz prezentu na urodziny lub imieniny dla mężczyzny? Wybierasz upominek dla organizatora przyjęcia i brakuje Ci pomysłu, co kupić? Jeśli wiesz, że osoba, dla której szukasz podarunku nie jest zdeklarowanym abstynentem, dobrym wyborem będzie alkohol. Odpowiednio dobrany, trafiający w gust trunek na pewno ucieszy obdarowaną osobę

Jaki alkohol na prezent wybrać?

Trunek to upominek, który sprawdza się na wiele okazji, a przy tym jest odpowiedni dla mężczyzn w każdym wieku. Jeśli zastanawiasz się, jaki alkohol podarować mężczyźnie, do wyboru masz przede wszystkim napoje wysokoprocentowe. Najczęściej na prezent dla panów wybierana jest whisky, koniak, brandy albo wódkę. Alkohole te dostępne w różnym przedziale cenowym, z łatwością więc możesz wybrać taki, który odpowiada Twoim możliwościom finansowym. Dobrym i bezpiecznym rozwiązaniem jest zakup alkoholu znanej i cenionej marki oferującej trunki o stałym, uznanym od lat smaku. Nie każdy mężczyzna jest miłośnikiem wina czy whisky, są panowie, którzy bardziej cenią piwo. Jest to napój alkoholowy, który także sprawdzi się jako prezent, pamiętaj jednak, aby wybierać piwo z limitowanej edycji lub postawić na to, które określane jest jako kraftowe. Świetnie też sprawdzą się zestawy alkoholowe oraz trunki w ozdobnych butelkach – zestawy te są bardzo zróżnicowane pod względem zawartości i cen.

Jak podarować alkohol?

Zestawy alkoholowe doskonale sprawdzą się na prezent dla bliskiej osoby oraz w relacjach biznesowych. Na ogół są one umieszczane w efektownych butelkach i składają się często nie tylko z trunku, ale także pasujących do niego szklanek bądź kieliszków. Plusem jest to, że zestawy zawierające alkohol występują w różnych wariantach, dzięki czemu możesz wybrać taki, który na pewno sprawi radość obdarowanej nimi osobie. Wysokiej jakości elegancko zapakowane (mogą być umieszczone na przykład w drewnianej skrzyneczce) zestawy alkoholowe świetnie sprawdzą się jako upominek solo. W sytuacji, gdy wręczasz butelkę jakiegoś trunku, do wyboru masz dwa rozwiązania: możesz podarować tylko ją albo dołączyć ją do innego upominku, na przykład książki czy płyty. Butelka dobrego alkoholu może też wchodzić w skład kosza prezentowego ze słodyczami. To, na jaką opcję się zdecydujesz, zależy od Twoich możliwości finansowych, okazji oraz od tego, dla kogo alkoholowy upominek jest przeznaczony. Pamiętaj, że żadnego trunku nie należy wręczać nie tylko osobie będącej abstynentem, ale także tej, o której wiesz, że ma problemy z alkoholem. Oczywiście taki prezent możesz podarować tylko osobie pełnoletniej.

Możesz również polubić…